Roman Havaları Albüm Dinle

Bayhan Dinle

Bayhan - Vurdum Duymaz

Kurtlar Vadisi Pusu Collection - 2009

Zeynep Casalini - Duvar

Yegane - Yaralı Yürek

Ahmet Kaya - Ayrılığın Hediyesi

Grup Seyran - Yare Dinle

Grup Seyran Resmi

Grup Seyran - Yare Dinle
Ez tım sevda ta ma yare
Tu ne wisa yare yare
Ez sewa te damırıme
Da be wisa dine dine
Sevda mın bı nive namine yare
Heta mırın ele le xweşike
Yare yare yare
Dıl bı kula tu dermani
Dine dine dine dine rında mın e
Dine dine dine dine kula kula mın i
Çima yare çima çima
Te deyn naki bive çima
Xereb dıle tev ji kula
Da mıre be qurbana ta ma
Tu lorika çave çave mına
Tu ceylana ber ber çiyana
Tu vemıra sebır ka dine
tara çi pır pır ziyarete
Ez çır bıkım tu perişani
Tu tane ma li vi dinyaye
Tu rındıka ve bajare
Ez çir bıkım le reka ta ye

Türkçesi
Ben hep senin sevdandayım
Ama sen öyle değilsin
Senin için ölüyorum
Sen de öyle söyle
Sevdam yarıda kalmaz sevdiğim
Ölene kadar sürer güzelim
Yarim yarim yarim
Yürek yaralı sensin derman
Sevdiğimsin benim güzelimsin
Sevdiğimsin yaramsın
Neden sevdiğim neden
Konuşmazsın söyle neden
Yüreğim yaralanıyor
Kurbanınım söyle bana
Gözlerimdeki yaşsın
Sen bu dağların ceylanısın
(Nakarat)
Sabret sakın kendini bırakma
Seni görmeye geleceğim
Nasıl etsem çünkü perişansın
Bu dünyada yalnız başınasın
Sen bu şehrin güzelisin
Nasıl edem alın yazın böyle

Diyar - Sewe Dinle

Sahe Bedo - Dilem Loy Loy

Hozan Dino - GuLa DiLemin Dinle

Hozan Dino - GuLa DiLemin

Şivan Perwer - Naze (Klip izle)

Grup Nergiz - Vay Lemin - Hera DiNo LoLo - Sebramına - Yar

Aynur Doğan - Yoluna Yoldaş Olam

Hozan Dino - Oy Yare (Orjinal Klip)

Agire Jiyan - Şemmame Dinle

Agire Jiyan - Şemmame

Grup Nergiz - Lo Kirivo - GuLe - Ez Nızonım - Tew Lo DıLe DiLimin

Grup Seyran - Cano Dinle

kürtçe dinle

kürtçe dinle

Online kürtçe müzik dinle

Türk Halk Müziği Dinle

Deha 5555 Albümü Dinle Deha 2009 Albüm Dinle
-5555
-Sevsem mi bilmiyorum
-Affet
-Ya sev ya terk et
-Vazgeç kalbim
-5555 (Akustik Ver.)
-Sevsem mi bilmiyorum (Al. Ver.)
-5555 (R&B Ver.)deha dinle, deha yeni albümü indir, 5555 dinle, Deha, Deha 2009, Deha 2009 albüm, Deha 2009 albüm dinle, Deha 5555 albüm, Deha 5555 albüm dinle, Deha dinle, Deha Vazgeç Kalbim, Deha Vazgeç Kalbim dinle, Deha Vazgeç Kalbim izle, Deha Vazgeç Kalbim klip, Deha Vazgeç Kalbim video, Deha 5555 Albümü Dinle İndir Deha 2009 Albümü

Işın Karaca Uyanış Albüm Dinle Işın Karaca 2009 Albüm Dinle


ışın karaca uyanış,ışın karaca uyanış albüm dinle,ışın karaca uyanış albümü dinle,ışın karaca uyanış 2009 albüm dinle,ışın karaca yeni albümü,ışın karaca 2009 yeni album dinle,ışın karaca uyanış 2009 albümü dinle

Işın Karaca

Türkiye'nin en önemli ve özel kadın vokallerinden Işın Karaca'nın 4. stüdyo albümü "Uyanış" üç yıllık uzun bir aradan sonra, Akış Prodüksiyon & Seyhan Gold iş birliği ile dinleyicisi ile buluştu. Tamamiyle akustik enstürmanlarla kayit edilen, mix ve masteringi İngiltere'de, dünyaca ünlü isimlerin (Sting, Earth Wind&Fire, Freddy Mercury…) ses mühendisi Steven A.Williams ve Akın Büyükkaraca tarafından yapılan albümde, Işın Karaca'nın yanı sıra, müzik direktörlüğünü Akın Büyükkaraca ve Erdem Yörük üstlendi...

"Uyanış" albümünde bulunan 10 şarkı Işın Karaca'nın kendi müzikal pencersinde bulunan farklı müzik tarzlarını belli bir konsept altında topladığı bir çalışma oldu. Alışılmış Işın Karaca şarkılarının da bulunduğu albümde, rock müziğinden funk müziğine, hiphop'tan tangoya kadar uzanan geniş bir müzikal yolculuk yaşanıyor.

Erdem Yörük, Genco Arı, Erol Temizel, Hakan Yeşilkaya ve Erim Ardal'ın düzenlemelerini yapmış olduğu Uyanış'ta, Işın Karaca her gün gelişen ve olgunlaşan vokal tekniği ile şarkılara hayat verdi.

Gloria Gaynor tarafından seslendirilen "I Will Survive" şarkısı albümün en büyük sürprizlerinden biri. Türkiye'de Ajda Pekkan tarafından 80'li yıllarda seslendirilen "Bambaşka Biri" şarkısı 2009 yılında, orijinal versiyonuna sadık kalınılarak Işın Karaca'nın olağanüstü yeni yorumu ile tekrar seslendirildi.

Işın Karaca, "Uyanış" albümünde, 8 şarkının sözlerini, İzmir'de keşfettiği söz yazarı Zeki Güner'le, müziklerini Erdem Yörük'le beraber yazdı. Albümün diğer sürprizleri ise Sibel Alaş'ın sözlerini yazmış olduğu, Ege Çubukcu'nun Işın Karaca'ya eşlik ettiği yüksek tempolu hiphop şarkısı "5 dakika" ve Funky C ile yazdığı "Başrol" şarkıları oldu.

İlk kez kendi eserlerini seslendirmenin heyecanını yaşayan Işın Karaca, biriktirdiklerini, yaşadıklarını, hiç çekinmeden tüm duygularını cesurca ve özgürce, aşkın her yüzü ile yılın albümü olacak Uyanış'la imza attı.

Yeni Işın karaca albümünün sanat ve stil direktörlüğünü Sedat Doğan, kıyafet tasarımlarını Melih Yazgan, imaj fotoğraflarını Gencer Bavbek çekti.

Uyanış
Söz: Işın Karaca, Zeki Güner Müzik: Işın Karaca, Erdem Yörük
5 Dakika (Featuring Ege Çubukçu)
Söz: Sibel Alaş Rap: Ege Çubukcu Müzik: Işın Karaca, Erdem Yörük
Gidemedim
Söz: Zeki Güner Müzik: Raşit Gözdamla
Sessiz Hikayem
Söz: Işın Karaca, Zeki Güner Müzik: Işın Karaca, Erdem Yörük
Bilmece
Söz: Işın Karaca, Zeki Güner Müzik: Işın Karaca
1000 Yalan
Söz: Işın Karaca, Zeki Güner Müzik: Işın Karaca, Erdem Yörük
Ben Bilirim
Söz: Işın Karaca, Zeki Güner Müzik: Işın Karaca, Erdem Yörük
Aşk Çizgisi
Söz: Işın Karaca, Sibel Alaş Müzik: Işın Karaca, Erdem Yörük
Başrol
Söz: Işın Karaca, Zeki Güner, Funky C Müzik: Işın Karaca, Funky C
Bambaşka Biri
Söz: Fikret Şenes Müzik: Frederic Mania

Emir Ben Sen Olamam Albümü Dinle Emir 2009 Yeni Albüm Dinle


emir ben sen olamam,emir ben sen olamam albüm dinle,emir ben sen olamam albümü dinle,emir ben sen olamam 2009 albüm dinle,emir yeni albüm dinle,emir ben sen olamam 2009 yeni albüm,emir ben sen olamam yeni albüm dinle

310520091555017314271_2
Tarkan, sesi ve fiziğiyle tıpatıp kopyası olan Emir’e albüm yaptı. İsmini de ‘Ben Sen Olamam’ koydu!

Tarkan patronluğa soyundu, ilk eseri de kendi benzeri oldu! Megastar’ın yapım şirketi HİTT Müzik’in çatısı altında albüm yapan Emir, hem sesi, hem de minyon fiziğiyle Tarkan’ın kopyası gibi.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde okuyan Emir, bugüne kadar menajer asistanlığı yapmış. Albüm çıkarma hayali ise Tarkan’la gerçekleşmiş.

ÜNLÜLER VOKALİSTLİK YAPTI

Emir’in bu hafta çıkacak albümünde Nazan Öncel’den Yıldız Tilbe’ye, Aysel Gürel’den Gülşen’e kadar birçok ünlü ismin şarkısı var. Emir, “Bazıları beni kırmadı, vokal bile yaptı” diyor. Asıl bomba ise, albüme adını veren ‘Ben Sen Olamam’ adlı şarkı. Çünkü şarkının sözü de, müziği de Tarkan’a ait.

Sabah Sinan Özedincik’in GÜNAYDIN’daki yazısı;

Ve Tarkan Emir’i yarattı

Cuma sabahı Tarkan’ın sahibi olduğu HİTT Müzik’in müdürü Sevtap Küçükkaralar beni gazeteden otomobiliyle aldı; “Seni bir stüdyoya götüreceğim. Birini dinleteceğim. Sürpriz” dedi. İçimden “Allah Allah, acaba Tarkan’ın yeni şarkılarını mı dinleyeceğim?” diye düşündüm. Ardından Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakan olmadan önce oturduğu Beylerbeyi’ndeki evinin sokağına girdik. Meğer Ozan Çolakoğlu’nun yeni stüdyosu buradaymış.

GAZETECİLİK OKUYOR

Stüdyodan içeri girip kayıt odasına oturduğumda öğrendim ki, önümüzdeki hafta Emir adında yeni bir şarkıcının albümü çıkıyormuş. Ancak kendisi ilk gazeteci ile randevusuna geç kaldı… O sırada haber geldi: “Benzinciden benzin alıp geliyorum!” Kimdi bu Emir? Sevtap anlatıyor, “Emir 28 yaşında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo TV’de okuyor. Psikoloji master’ı yapmak istiyor. Demet Akalın, Gülşen ve daha birçok sanatçının menajeri Haluk Şentürk’ün asistanlığını yapmış biri.” Bunları duyunca daha da meraklandım. Ancak Emir içeri girdiğinde bir an Tarkan geldi sandım. Minyonluğu bile çok benziyor. Konuşmaya başlayınca, sesinin de Tarkan’a benzediğini gördüm. İçimden ‘Acaba yeni bir Tarkan mı doğuyor?’ dedim.

Emir anlatmaya başladı; “En büyük hayalimdi. Yıllarca bütün sanatçıların yanında yer aldım. Hepsinden şarkı istedim, beni kırmadılar. Hatta vokal bile yaptılar” dedi ve şarkılarını dinlemeye başladık. Nazan Öncel’in verdiği ‘Tornistan’ şarkısında içimden eşlik etmek geldi. Çok güzeldi. Yıldız Tilbe’nin şarkısında ayağa kalkıp oynamak istedim. Gülşen, Harun Kolçak, Berksan, rahmetli Aysel Gürel bile var albümde. Hele, bir zamanların meşhur şarkıcısı Jale’nin ‘Üzgünüm’ şarkısını söylerken Tarkan’ın ‘Vazgeçemem’ yılları geldi gözümün önüne. Bu kasette Hande Yener’i Hande Yener yapan Fettah Can ve Alper Narman bile var. Tam 12 şarkı. Albüme şarkılarını veren birbirinden ünlü sanatçılar bu şarkılar karşılığında ya ücret almamışlar veya çok cüzi rakamlara istemişler. Dinletinin sonunda bombayı patlatıyor Emir; söz ve müziği Tarkan’a ait ‘Ben Sen Olamam’… Emir’in aynı zamanda çıkış parçası olan bu şarkı, gözlerimi kapattığımda karşımda Tarkan’ı görmeme neden oldu. Bence Tarkan kendi okuyabileceği bir şarkıyı vermiş Emir’e, ki bu ona ne kadar güvendiğini gösteriyor.

BU YAZ ÇOK KONUŞULACAK

Tabii insanın aklı karışıyor, bu kadar sanatçıdan şarkı almak doğru mu? Bu konuda da çok şanslı Emir, çünkü bu işin üstadı Ozan Çolakoğlu öyle bir düzenleme yapmış ki, kaset baştan sona akıp gidiyor. Bu yaz Emir çok konuşulacak. Tarkan’ın patronluğu da çok konuşulacak. İlk eseri hiç fena değil yani!

Demet Akalın - Tozpembe Şarkısı 2009

demet akalın tozpembe,demet akalın tozpembe dinle,demet akalın tozpembe şarkısı,demet akalın tozpembe şarkısı dinle,demet akalın tozpembe şarkısını dinleTeşekkürler YahoTubi.Com

Özcan Deniz - Sevdazede Albüm 2009


Bendeniz - Olsun (Yeni Albüm)

Bendeniz - Olsun Albüm Şarkıları

1 -Bendeniz - Ağlat Hadi Beni
2 -Bendeniz - Ayışığı
3 -Bendeniz - Cumadan Pazara
4 -Bendeniz - Gül Bahçesi
5 -Bendeniz - Mümkün Değil
6 -Bendeniz - Ne Yıldızlar Söndü
7 -Bendeniz - O Biliyor
8 -Bendeniz - Olsun
9 -Bendeniz - Pişman Değilim
10-Bendeniz - Piyango
11-Bendeniz - Rahat Uyuyamıyorum

Sıla - İnşallah Dinle

Ciara & Enrique Iglesias - Takin’ Back My Love

Yalının yeni klibi kalamadım izle

Deniz Gençay Al iğneyi ipliği klibi

Hande Yener Hayrola klibi izle

Usta film müziği dinle

Hadise Fast Life 2009 albümü dinle

albüm içeriği

1-Double Life

2-Dum Tek Tek

3-Dum tek tek (Club Mix)

4-Fast Life

5-First Steps

6-Hero

7-Long Distance Relationships


8-Married Men

9-Obsession

10-On top

11-Supernatural Love

Recebim 2009 Yok Ettiler albümü dinle

Albüm içeriği

01. Narinninay

02. Yok Ettiler

03. Ayarumsun Ayarum

04. Azra

05. Kimler Ağlasın

06. Feride

07. Soğudum


08. Aşkın Acı Yüzü

09. Sen Bittun

10. Sen Yaptın

11. Bana Sevmeyi Öğrettin

12. Nesine Neresine

Yıldız Tilbe Aşk İnsanı Değiştirir 2009 albümü dinle

Albümdeki parçalar

1.cd parçaları

1-Anma Arkadaş


2-Aşk Bence Sen Demektir

3-Balmısın Şekermisin

4-Ben Bir Karar Verdim

5-Dudaklarında Arzu

6-Salındı Bahçeye

7-Gözleri Kara Sevdiğim

8-Yaşamak Seninle Güzel

9-Ağla Yüreğim


10-Al Gönlünü Ondan

11-Geleceyem

12-Seni Sevmek İstemiştim

13-Gayrı Dayanamam


2.cd parçaları


1-Aşkınla Ölsemde

2-Üstüme Düşme

3-Aşkın Cehennem Olsa

4-Kara Sevda


5-Hep Yanımda Kal

6-Karahisar

7-Bülbül Havalanmış

8-Bir Tek Düşüncem

9-Tanrıdan Diledim

10-Kim Bilir Şimdi Nerdesin

11-Aşk İnsanı Değiştirir

12-Hata Benim
anma arkadaş video klibini

Özcan Deniz 2009 Sevdazede albümü dinle

Albüm içeriği

1-Keklik Gibi

2-Eski Sevgili

3-İllallah (Remix)

4-Teklif

5-Koşa Koşa

6-Can Hatice

7-Kalp Yarası


8-Sevdazede

9-Son Söz

10-İllallah

Yakup Ekin 2009 Tutsak albümü dinle

Albüm içeriği

01 - Tutsak

02 - Melek -orient mix

03 - Söz Veremem Ki

04 - Düş -

05 - Melek - dance mix

06 - Sev Biraz

07 - Senin Yolunda


08 - Melek- playback

Niran Unsal 2009 Sesler ve izler albümü dinle

Albüm içeriği

1-Ben Yine Kendimle

2-Aşk Uğruna (Versiyon 1)

3-Aklım Hep Sende

4-Sevda Yolu

5-Sen Nasıl Delikanlısın

6-Bir Yolu Lazım

7-Kul Hakkı (Versiyon 1)


8-Tövbe Et Destur Çek

9-Sebebim

10-Cigerimin Sol Köşesi

11-Hatıralar Yetmez

12-Aşk Uğruna (Versiyon 2)

13-Kul Hakkı (Versiyon 2)

Gökhan Tepe Vur 2009 albümü dinle

Albüm içeriği

1-Vur

2-Dans Edelim

3-Beyaz Sayfa

4-Senden Sonra

5-Çok Özlüyorum Seni

6-Film Kopmuş

7-Hasretim


ışın karaca 2009 uyanış albümü dinle

Albüm içeriği

01 - Uyanis

02 - 5 Dakika

03 - Gidemedim

04 - Sessiz Hikayem

05 - Bilmece

06 - 1000 Yalan

07 - Ben Bilirim


08 - Ask Cizgisi

09 - Basrol

10 - Bambaska Biri

Müge Zeren İlk Bakışta Dinle

Dj Itiraf Esra Cek Git Dinle

Aslimi caldin
Ask sarabindan nasibimi aldim
Sen giitigin günden beri oldum viran

(2x)
Yalan Yalan
Sözlerin Yalan
Ben dört duvar arasinda kaldim inan

Warum hast du mich verlassen
Warum hast du das gemacht
Warum hast du all die Jahre diese Scheiß verbracht
Ich dachte ich bin die einzige einzige für dich aber anscheinend bin ich’s nicht

Askim senin gözlerin gözlerimde
kokun halan icimde
Gel artik geri dön sesine hasretim
Elimi tutugun seni seviyorum sözler yeminler nerde
Cekilmez Perde
Icimde sirf sen ve ben
bu sevgiye inandim

Sen benimle oynadin
Zamanimi harcadin
Gel otur yanima konu$sana ne oldu bize
Tek sucum sevmekti be

Ich denke tag und nacht an dich
Sehe sogar amtsichtlich
Frage mich
Spinn ich oder lieb ich dich

Warum hast du mich verlassen
Warum hast du das gemacht
Warum hast du all die Jahre diese scheiß verbracht

(4x)
Yalan Yalan
Sözlerin Yalan
Ben dört duvar arasinda kaldim inan

Esra ferry kgr…
immer weiter…
das wird unser Jahr…

Yalan Yalan sözlerin yalan
Ben dört duvar arasinda kaldim inan

Dj Emos Ferry Esra Yalan Dinle

İlgili aramalar: müzik - dj-emoş-yalan -  dj -  emoş -  mc -  leydi

Aşık Mahsuni Şerif Dinle

Naşide Göktürk Dinle

Ceza Doa Dinle Müziğin Doası Klip

Doa Ceza Müzigin DoaSi

Emrah Dinle

Dj Ateş Familia Tokat Allah Islah Etsin Dinle

Aşık Mahsuni Şerif Dinle

Beşiktaş Marşları Dinle

Back to Home Back to Top